VASARAS SKOLA 2020

Visātrākais veids, kā apgūt svešvalodu – mācīties to valstī, kur tajā runā visi apkārtējie. Lielbritānija ir vislabākā vieta angļu valodas apgūšanai un noslīpēšanai.


Privātā vidusskola „LAISMA”  organizē mācību braucienu uz Kembridžu Lielbritānijā. Vecums no 12 gadiem.

 

Mūsu sadarbības partneris Kembridžas Koledža ir oficiālu valsts institūciju atzītas – British Council un English UK. Skolēniem būs iespēja pilnveidot savas zināšanas angļu valodā un mācību prasmēs. Pirmajā dienā skolēnu sagaida valodas zināšanu pārbaudes tests, pēc kā viņš tiek ieskaitīts atbilstoša līmeņa grupā.

Nodarbību intensitāte ir 20 akadēmiskās stundas nedēļā. Pēcpusdienās muzeju apmeklējumi un aktivitātes koledžā.

 

Dzīvošanu piedāvājam angļu ģimenēs, kur sagaida mājīgums un gādība. Tā ir arī papildu iespēja vingrināties runāšanā, kā arī vairāk uzzināt par svešās valsts kultūru un tradīcijām. Viesģimenē valda draudzīga mājas atmosfēra. Ģimenē var dzīvot arī citi ārvalstu studenti. Viesģimenes dzīvo netālu no skolas – maksimums 15 minūtes kājām vai ne vairāk par 5 minūšu braucienu ar autobusu.

 

Maksa par 2 nedēļu apmācībām: 1400 GBP

Cenā ir iekļauts: mācības, mācību materiāli, sertifikāts, dzīvošana, ēdināšana (brokastis, vakariņas ģimenē, pusdienas skolā), apdrošināšana, pilsētas transports - braukšanas kartīte 2 nedēļām 37 GBP, pavadīšana.

Cenā nav iekļauts: lidojuma biļete ar Ryanair vai Wizzair, transports uz/no lidostu aptuveni 20,5 GBP,. Ekskursijas - Trip to London 40 GBP, Punting on the River Cam 20 GBP, Trip to Bath 29 GBP, Fitzwilliam Museum 3 GBP (cenas par ekskursijām var mainīties).

 

Parasti brauciens tiek organizēts jūnijā-jūlijā. Šobrīd ir iespējams organizēt braucienu Jums ērtā laikā.

 

Sīkāka informācija un pieteikšanās

Inga Lukašēviča 29431900Vēlaties uzzināt ko vairāk par vasaras skolu vai pieteikties tai? Sazinieties ar mums!


SAZINĀTIES